بازی فوتبال 2016 مک  Pro Evolution Soccer 2016 1.0 MacOSX

بازی فوتبال ۲۰۱۶ مک
Pro Evolution Soccer 2016 1.0 MacOSX

Pro Evolution Soccer 2016 سری بازی های PES که یکی از کاملترین بازی ها و شبیه سازهای مسابقات فوتبال است. بازی بسیار زیبایی که برای علاقه مندان به فوتبال هر ساله نسخه ی جدید منتشر میشود که نسبت به دیگر نسخه های قدیمی تکمیلی تر و مسلماً تغییرات وسیع تر برای رقابت با بازی FIFA نسبت به نسخه های قدیمی صورت میگیرد. در نسخه ی جدید بازی Pro Evolution Soccer به عنوان PES 2016 تغییرات بسیار زیادی مشاهده میشود و میتوان گفت نسبت به نسخه های قدیمی کاملترین نسخه ی شبیه سازی شده است که تاکنون در بازار عرضه شده است، تمام تغییرات تیم ها،زمین ها و انتقالات در این نسخه به صورت کامل برای تمام تیم ها به چشم می آید و همچنین گیم پلی بهتر و مدیریت بهتر بر بازکنان نیز از نکات قابل توجهی است که بر روی آن دقت کافی انجام شده است.

قابلیت های کلیدی این نسخه از Pro Evolution Soccer:
Master League: باز طراحی کامل و دوباره ساخت قسمت لیگ مستر
حرکات انسان ها: ۳ برابر انیمیشن بیشتر برای بازیکنان و دروازه بان ها
آب و هوا داینامیکی: در حین بازی آسمان شروع به  باران می کند
هوش مصنوعی بالاتر و عمیق تر تیم ها: رفتار بازیکن و تیم ها به مرحله بعدی ارتقا یافتند
نسخه ۱۶ بازی PES از تغییرات بسیار خوب و حرفه ای بهره برده است. در این نسخه ویژگی های کلیدی و توجه به جزییات بازی بسیار بالا است و همین عامل باعث شده این نسخه به بهترین نسخه از این بازی تبدیل گردد.
اما وجه تمایز Pro Evolution Soccer 2016 نسبت به نسخه های قبلی آن در چیست؟
Pro Evolution Soccer امسال جشن ۲۰ سالگی سری را جشن می‌گیرد و به همین مناسبت کونامی سعی کرده تا با قدرت بیشتری نسخه‌ی جدید را وارد بازار کند و طرفدارهای قدیمی سری را راضی کند. در طی سال‌های گذشته و از سال ۲۰۰۸ شاهد افت این سری و جا ماندن آن از رقابت با سری FIFA بودیم. کونامی هر سال تغییرات گسترده‌ای را در بازی ایجاد می‌کرد تا اشتباهات سال گذشته‌ی خودش را جبران کند. غافل از این‌که در کنار تغییرات جدید، باز هم نکات منفی جدیدی را شاهد بودیم. متاسفانه طرفدارهای قسم خورده‌ی سری PES چشم خود را به روی ایرادهای بازی می‌بستند و هر سال از بازی راضی بودند. اما اگر بازی‌های قبلی را با دید فنی بررسی کنیم به عمق فاجعه پی می‌بریم. امسال نیز کونامی با همان وعده‌های تکراری بازگشته و ما نمی‌دانیم که باید به آن‌ها اعتماد کنیم یا خیر! بازی PES 2016 توسط موتور بازی‌سازی فاکس اِنجین توسعه داده شده است. همان موتوری که بازی مورد انتظار Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain نیز بر پایه آن ساخته شده است.

راهنمای نصب

پس از دانلود با استفاده از فایل راهنمای همراه نرم افزار مراحل نصب را انجام دهید.

—————

لینک های دانلود:

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

دانلود بخش سوم

دانلود بخش چهارم

دانلود بخش پنجم

دانلود بخش ششم

برگرفته از پی سی دانلود

رمز عبور در صورت نیاز

www.p30download.com