MicroSoft Flight Simulator X 1 دانلود بازی شبیه ساز پرواز MicroSoft Flight Simulator X برای کامپیوتر

دانلود بازی شبیه ساز پرواز MicroSoft Flight Simulator X برای کامپیوتر

نام بازی: MicroSoft Flight Simulator X

پلتفورم : pc

ژانر: شبیه ساز پرواز

نوع  فایل : دی وی دی کامل

زبان: English

فرمت ایمیج:ISO

ناشر: Microsoft Game Studios

مد بازی :

حمایت توسط : Microsoft Game Studios

درجه بندی سنی : +۳

قابلیت آنلاین:دارد

یش از ۸ سال از به بازار آمدن اولین نسخه این بازی به نام Flight simulator 98 می گذرد. مایکروسافت با به بازار آوردن این محصول برای اولین قدم به دنیا بازی های شبیه سازی گذاشت و آنقدر پیشرفت کرد که هم اکنون باافتخارمی گوید این بازی من است!

 در واقع این بازی بیشتر برای آموزشگاه های خلبانی ساخته شده بود و مایکروسافت در ابتدا در بین آموزشگاه ها این بازی را پخش کرد اما پس از گذشت ۳ ماه و دیدن در خواست مکرر مشتریان مایکروسافت شبیه ساز را وارد بازار فروش کرد و فروش خوبی هم داشت تا آنجا که……نا رضایتب ها شروع مشتریان به ناراضی شدند که چرا این شبیه ساز اینقدر مسنوئی ساخته شده است.مایکروسافت پس از ۲ سال اقدام به ساخت نسخه بعدی این بازی کرد تا اینکه در سال ۲۰۰۰ نسخه بعدی این محصول روانه بازار شد.این بار مشتریان تا ۴ سال راضی بودند اما باپیشرفت بازی های کامپیوتری باز هم نارضایتی ها بر خواست و مایکروسافت دوباره اقدام به ساخت محصول بعدی این شبیه ساز کرد و نسخه سوم آن در سال ۲۰۰۴ روانه بازار شد.اما مایکروسافت برای اینکه در محصول بعدی خود بتواند دهن شرکت های دیگر را ببندد پس از به روانه سازی نسخه سوم بی سرو صدا اقدام به ساخت نسخه چهارم آن یعنی Flight  simulator X کرد پس از گذشت یک سال و نیم از شروع به ساخت بازی مایکروسافت این پروژه را آشکار کرد و نام این نسخه را فاش کرد.با پخش شدن عکس های بازی در اینترنت همگان منتظر به پخش این بازی نشستند تا مایکروسافت این نسخه را در October 17, 2006 منتشر کرد. حیط بازی شامل بر کل کره ی زمین می شود تمام فرودگاه ها بجز دو قطب به دقت شبیه سازی شده اند ارتفاع تمام کوه ها مرز های خشکی و دریا همگی درست می باشند به عبارتی ساده تر مایکروسافت تمام کره زمین را دوباره ساخته است تا بازی کن خود را در فضایی واقعی تصور کند البته تمام این سخنان من برای دیدن احتیاج به یک سیستم بسیار قوی نیاز دارد. مایکروسافت در این ورژن امکانات بسیار زیاد دیگری جای داده است از قبیل حیوانات مناطق مختلف و…. که تمام این ها باعث جذابتر شدن بازی می شود بر خلاف نسخه های قبلی در این نسخه ما شاهد اضافه شدن ماموریت در بازی هستیم که باعث می شود تا شما حوصله تان از بازی سر نرود!

 

 سیستم مورد نیاز :

• OS:Windows XP SP2, Vista, Win7 / Win 8

• Processor:Dual Core 2.0 GHz or better

• Memory:2 GB RAM

• Graphics:256 MB Graphics Memory (SM3)

• DirectX®:۹٫۰c

• Hard Drive:8 GB HD space

• Sound:DirectX 9 Compatible Recommended:

• OS:Windows XP SP2, Vista, Win 7 / Win 8

• Processor:Quad Core 2.6GHz or better

• Memory:4 GB RAM

• Graphics:512 MB Graphics Memory (SM 3)

• DirectX®:۹٫۰c

• Hard Drive:8 GB HD space

• Sound:DirectX 9 Compatible

 

 

راهنمای نصب:

۱- پس از اجرا کردن فایل Setup و نصب کامل بازی، محتویات پوشه Crack را در محل نصب بازی بر روی سیستم خود، کپی نمایید و در صورت مواجه شدن با پیغام یکسان بودن نام فایل ها، با دستور Replace فایل های کپی شده را جایگزین فایل های موجود کنید.

۲- در صورت مواجه شدن با پیام خطای مربوط به MSXML، نسخه جدید آن را دانلود و بر روی ویندوز خود نصب کنید.

——————-

لینک های دانلود:

لینک های دانلود (مستقیم) – ۱۱۷۰۰ مگابایت

برگرفته از پی سی دانلود

رمز عبور در صورت نیاز:

www.p30download.com

برچسب‌ها: انلود بازی Microsoft Flight Simulator X از سرور ایرانX دانلود بازی Microsoft Flight Simulator X با لینک مستقیمX دانلود بازی Microsoft Flight Simulator X برای pcX دانلود بازی Microsoft Flight Simulator X نسخه کرک شده tinyisoX دانلود بازی شبیه ساز پرواز MicroSoft Flight SimulaX دانلود بازی شبیه ساز پرواز MicroSoft